Werking

MAN architecten is gegroeid van een éénmans architectenbureau naar een multidisciplinair ontwerp- en coördinatiebureau voor architectuur en interieurarchitectuur. Het bureau bestaat uit verschillende architecten en interieurarchitecten, elk met hun eigen opleidingen, kwaliteiten en specialisaties. Elk van de MANnen (m/v) heeft op een of andere manier invloed op een project, hetgeen de kwaliteit van onze projecten verhoogt.

Ons doel: in nauwe samenwerking met de opdrachtgever (particulier, bedrijf, openbaar bestuur) tot een eindresultaat komen dat aan alle vraagstellingen voldoet mét een duidelijke meerwaarde door de expertise van ons team.  Onze kernbegrippen zijn: duurzaamheid in alle aspecten, esthetiek, context, kostenbeheersing, planningbeheer.

Onze voornaamste opdrachten zijn: ééngezinswoningen, meergezinswoningen, interieur, retail, horeca, sociale huisvesting en publieke gebouwen, zowel nieuwbouw als verbouwingen. De beste resultaten worden verkregen bij totaalopdrachten, dit geniet dan ook onze voorkeur. Naast het ontwerp is het (ver)bouwproces ook heel belangrijk. We doen dit dan ook met dezelfde passie en gedrevenheid. We hopen u te mogen verwelkomen in ons kantoor in Sint-Niklaas!

Medewerkers

Bas Wauman

Bas Wauman

  • Vennoot
  • Architect-Zaakvoerder
  • Veiligheidscoördinator

Henry Van De Velde Instituut, 2002

t +32(0)3 369 96 83
bas@man-architecten.be

Nele Vercauteren

Nele Vercauteren

  • Vennoot
  • Interieurarchitect

Bijloke, 2005

t +32(0)3 369 96 83
nele@man-architecten.be

Olivier Daelman

Olivier Daelman

  • Vennoot
  • Interieurarchitect

Sint-Lucas Gent, 2004

t +32(0)3 369 96 83
olivier@man-architecten.be

Nick

Nick

  • Architect
  • Projectarchitect

Henry Van De Velde Instituut, 2004

t +32(0)3 369 96 83
nick@man-architecten.be

Liesbet

Liesbet

  • Architecte
  • EPB - Verslaggever
  • Projectarchitect

Henry Van De Velde Instituut, 2005

t +32(0)3 369 96 83
liesbet@man-architecten.be

Stefan

Stefan

  • ARCHITECT
  • Projectarchitect

Henry Van De Velde Instituut, 2002

t +32(0)3 369 96 83
stefan@man-architecten.be

Gert-Jan

Gert-Jan

  • ARCHITECT
  • Projectarchitect

Artesis Antwerpen, 2011

t +32(0)3 369 96 83
gert-jan@man-architecten.be

Astrid

Astrid

  • Ir. architect-stagiair

KULeuven, 2018

t +32(0)3 369 96 83
astrid@man-architecten.be

Diana

Diana

  • architecte-stagiair

KULeuven, 2017

t +32(0)3 369 96 83
diana@man-architecten.be

Barbara

Barbara

  • Doctor in de burgelijke ingenieurswetenschappen
  • adviseur bij MAN-architecten

Industrieel Ingenieur Bouwkunde, Preventieadviseur niveau 1, Milieucoördinator niveau A

t

Sofie

Sofie

  • architect-stagiair

KULeuven, 2019

t +32(0)3 369 96 83
sofie@man-architecten.be

Liese

Liese

  • interieurarchitect

Universiteit Antwerpen, 2014

t +32(0)3 369 96 83
liese@man-architecten.be

Suzanne

Suzanne

  • interieurarchitect-stagiair

Vormgeving | Architectuur en Interieur Hogeschool Zuyd Maastricht

t +32(0)3 369 96 83